הספר שיעשה לכם סדר ויעזור לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים 

בעשור האחרון כולם רוצים לקנות דירה, בכל מחיר, והדרך לדירה עוברת במילה המאיימת שנקראת משכנתא.
 

לקיחת משכנתא היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחיי משפחה ויש לה השלכות אדירות על רמת החיים העתידית שלה. רבים לוקחים משכנתא בלי להבין את המשמעות וכמה ריביות באמת ישלמו. אבסורד, לא?

 

הבנקים כמובן נהנים מהמציאות הזאת. ב-2019 למשל, חמשת הבנקים הגדולים בישראל הכניסו כ-4 מיליארד שקל רק מריביות על המשכנתא, קפיצה של 15% ביחס לשנה שקדמה לה. הסכומים פה כל כך גדולים עד שהם עוברים לנו מעל הראש בלי להפנים שזה כסף שאנחנו משלמים לקופת הבנק כל שנה. 

האם אפשר בכלל לצמצם את הכנסות הבנקים בתחום המשכנתאות? התשובה היא כן, חד-משמעית. זה לא דבר שיקרה מעצמו או בהתנדבות בנקאית, זה יקרה רק אם נבין את חוקי המשחק.

 

בשפה פשוטה ובלי מילים מפחידות מצליח ״ככה לוקחים משכנתא״ לייצר כלי הכרחי ועוצמתי להתנהלות מול הבנקים. הספר הוא מסע שכל נוטלי משכנתא חייבים לעבור: איך ניגשים לדבר הזה, איפה מתחילים את התהליך, מה בכלל התקציב שלנו, למה ההחזר החודשי הוא נתון כל כך חשוב, איך מפצחים את כל הביטויים המסובכים של מסלולי המשכנתא ומהן הטעויות הגדולות שאנחנו עלולים לעשות – טעויות שיעלו לנו הרבה כסף. 

אין פה הבטחות או קסמים, יש פה מילים וטיפים שנשענים על הרבה ידע וניסיון מהשטח. אין פה מונחים סופר מסובכים אלא הנגשה פשוטה של עולם המשכנתאות כמו שמעולם לא קיבלתם

מה תקבלו בספר:

  • איך צריך להתחיל בכלל את התהליך

  • מה התקציב שלנו לרכישת הדירה

  • איך קובעים החזר חודשי נכון לנו

  • איך הבנק קובע את הריביות שלנו

  • מה המאפיינים של מסלולי המשכנתא

  • האם להקדים תשלום לקבלן?

  • מה הטעויות הגדולות שעולות לנו הרבה כסף

בחרו את החנות שבה תרצו לקנות:

Logo-Mendele.jpg
לוגו.png
גטבוקס-וסטימצקי-1.jpg
 

אתם רק צריכים ללחוץ על הלוגו ואתם שם :)

שימו לב עקב משבר הקורונה המכירה אפשרית כרגע רק בגרסה דיגיטלית. כשנצא מהמשבר הזה חזקים ובריאים - נוכל להחזיק גם ספר מודפס (בלי כפפות ובלי מסיכה)