מחיר הכסף

השכלה פיננסית בגובה העיניים

משבר הקורונה חידד עבור רבים מאיתנו את הצורך להתחיל להתנהל נכון. תמיד אפשר להגיד שאנחנו לא מבינים בפיננסיים ולהתעלם אבל המציאות לפעמים דופקת חזק מדי. והאמת היא שגם בלי משברים מטורפים אין לנו את הפריווילגיה לא להבין. 

נרצה או לא, עולם הכספים פוגש אותנו בכל כך הרבה מקומות וצמתים במהלך החיים. מקום העבודה החדש אומר לנו לחתום על טפסי הפנסיה, במדורי הכלכלה מדברים סינית על שוקי ההון והבנק שולח לנו מכתבים שאנחנו לא בטוחים שהם כתובים בעברית. זה ממש לא חייב להיות ככה...
 

קורס "מחיר הכסף" יתן לכם את הכלים הבסיסיים והחשובים להתנהל בצורה פיננסית נכונה, לתכנן את העתיד, לחסוך עמלות מיותרות, להבין את הפנסיה שלנו וגם איך נוכל להשקיע את הכסף שלנו כדי לגדול ולצמוח. עם המון טיפים וידע חשוב - עולם הפיננסיים ייראה לכם ברור יותר ותוכלו להחזיר לעצמכם את השליטה על ההתנהלות הכספית שלכם. 

 

TESTIMONIALS

“DOUBLE CLICK HERE OR CLICK EDIT TEXT TO ADD SOME POSITIVE FEEDBACK ABOUT YOUR SERVICES"

NAME / JOB / TITLE

“DOUBLE CLICK HERE OR CLICK EDIT TEXT TO ADD SOME POSITIVE FEEDBACK ABOUT YOUR SERVICES"

NAME / JOB / TITLE

בית הספר החשוב ביותר לחיים

בקורס שלנו נלמד את כל הדברים שלא למדנו בבית הספר אבל שדווקא הכי רלוונטיים לחיי היומיום שלנו. במסגרת הקורס אנחנו נעמיק ונבין איך דברים עובדים, וגם ניתן דגש לפרקטיקה וליישום. החומרים יעברו בגובה העיניים ובלי מילים מפחידות. כל השיעורים יהיו פתוחים עבורכם למשך שנה שלמה כדי שתוכלו לחזור, לרענן את הידע ולהמשיך ליישם.

הקורס מחולק ל-5 חלקים עיקריים ובכל חלק נטפל ונעמיק בנושא שונה:

איך הבנק קובע את הריביות שלנו

איך קובעים החזר חודשי נכון לנו

מה התקציב שלנו לרכישת הדירה

איך צריך להתחיל בכלל את התהליך

אתם שולטים בכספים שלכם (מה תקבלו בסוף הקורס)

מדובר בקורס חובה לכל בית שמצע היכרות עם היבטים כלכליים שחשובים להתנהלות שלנו. בסיום הקורס תדעו להסתכל על התקציב החודשי שלכם בצורה נכונה, תבינו איפה ניתן להפחית את העמלות והריביות מול הבנקים. תוכלו לדבר עם סוכן הפנסיה שלכם ולהבין מה צפוי לכם בגיל פרישה ובעיקר – אתם תתחילו לתכנן את העתיד הפיננסי שלכם בצורה חכמה כדי להגשים את החלומות והמטרות שלכם!  

אלו אולי מילים גדולות אבל אין פה הבטחות ואין סיסמאות. אנחנו מציעים רק הרבה שיעורים, דוגמאות וכלים פרקטיים כדי ללמוד, להבין, ליישם. 

למי הקורס לא מיועד?

אנשים ש

למי הקורס מיועד?

אנשים ש